Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2012-03-25

Tento post není o změně času - plivník
protože se mě nijak nedotkla, možná ani netýká. A tentokrát jsem se ani nemusel ožírat, abych ji přestál. Prostě jsem si jí nevšiml a nebýt twitteru, nevšimnu si jí vůbec. Tak. Je o něčem jiném. (A možná dokonce o ničem. A kratší, než jsem si myslel. Chjo.)

Tak dlouho jsem to nedělal, že už ani nevím, jak na to. Ale diakritiku jsem si zapnul — velký krok vpřed! Nevím čím to, že jsem na to tak zanevřel, ale s vracejícími se komplexy méněcennosti až kničemuexistence ani nevím, jestli to vydržím. Ale měl bych — už kvůli všem těm hrdinům, kteří zůstali na půl cesty, přede dveřma nebo spláchnutí do záchodu. To bych si měl pamatovat.

K tomu poslednímu, spláchnutému — má svůj vlastní twitter i fejsbůk. Tak ho tam někdy nezapomeňte navštívit, retweetnout, okomentovat či olajkovat, ať se povědomí o jeho hrdinských činech rozprostře... i mezi někoho nového (:

A už mi zas došla slova, to teda ne! (A vynechává mi mezerník, za to určitě může SuperTux.) Fanfikci na letošní AnimeFest jsem prošvihl, ale oči mi nějak zabloudily na povídkovou soutěž časopisu XB-1, tak tam všichni koukejte něco napsat, ať mě má kdo porazit. Mimo jiné taky vychází Diablo III — už 15. května — a já ho budu mít! Ale ani to mě nezastaví od lovení slov z horského potoka. Harpunou. Z horského potoka, bo tam jsou slova nejlepší, nejrychlejší a nejčerstvější. A harpunou, protože je to drsňácké.

Nasliboval bych, co všechno napíšu, vytvořím, kde všude budu a vůbec, ale vzhledem k tomu, že k tomuhle postu (stejně jako všem ostatním) se stejně dostane jen pár skalních fanoušků (a víc než to spíš prostě kamarádů či přátel) nebudu slibovat nic, aťjim třeba udělám radost tím, že konečně něco dopíšu nebo dodělám. A asi taky vyměním blog a tenhle nechám jet z historicko-archivních důvodů.

Pokud jste to dočetli až sem, klaním se vám a děkuji. Chtěl jsem vložit nějaký věc o B.B., ale už na to nemám sílu, takže dneska ne. Tak jindy.
.: poslal darthzelda 2012-03-25, 10:57:00


KomentářePřidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: