Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2011-04-19

Zlatá brána otevřená... - news
...do hřbitova navedená.
A na hřbitově někdo zametal! Probral se odkazy - něco vyházel, něco nechal. Trochu přemýšlel, rozhodně u toho ale nespěchal. Až to vymyslel.

To ale není ta hlavní novinka, pfft, vyházení odkazů. Když se dobře podíváte do adresového řádku, všimnete si, že něco není stejné, jako dřív. Rozhodl jsem se, že blagu k jeho pátým narozeninám nadělím něco, co bych svému pětiletému dítěti nikdy nedal — vlastní doménu. (Tak to bylo špatné přirovnání. No a co?)
Koupil jsem ji před dvěma měsící, s tím, že to do narozenin určitě stihnu všecko rozhýbat. Nakonec jsem to stihl za jeden večer, jen jsem musel dva měsíce rozhýbávat sebe — klasická praxe. A tak tedy:
Veselých pět roků, blože!

Jinak na adrese darthzelda.eu je něco trochu aktuálnějšího a dodělanějšího, až se mi to povede sesynchronizovat, povídky (jestli ještě nějaké budou) se budou objevovat tam i tady v minimálním rozestupu, plus se objeví feed-widgety ze všech možných stránek typu twitter, raptr etc. Nad definitivním rozdělením stále dumám, ale asi to nakonec nebudu tak řešit (: Pravděpodobně tam bude i nejaký widget blogův, aby to bylo pěkně pokupě (:

Nejsem mrtev, i když se starám o hřbitov. A až začnou vylézat mrvoly z hrobů, nelekněte se...
.: poslal darthzelda 2011-04-19, 10:54:00


KomentářePřidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: