Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2011-01-20

Je známým faktem... - plivník
... že člověk, alespoň nemalá část lidstva, udělá prakticky cokoli, aby se vyhnul učení. Nebo aby ho aspoň oddálil, spravil si náladu natolik, aby měl dobrou náladu před tím, než opravdu začne.
A tak tu tak sedím a přemýšlím, co udělám s celou svou internetovou existencí. Hlavně jak a co bude s předělávanýma stránkama versus blogem. Co všechno dávat tam, co dávat sem, jak to synchronizovat nebo naopak odloučit a specializovat. Popravdě už po těch letech skoro ani nevím, jak se bloguje, zvykl jsem si na krátké plivance v podobě mikroblogů — Teidu, které jsem opustil kvůli jednomu slibu, který prostě hodlám dodržet, děj se co děj; a Twitteru, který mi jej nahrazuje. Asi si na stránky přidám feedy nebo co, abych mohl psát kam mě zrovna napadne a bylo to všecko po kupě. S tím, že některé věci budu prostě klonovat (povídky, jestli ještě někdy nějaké napíšu — kupříkladu), twitterováníhodné krátké plivance směřovat tam, delší, ale neblogoidní, dávat na stránky a mysl rozvíjet zde. Proč ne!

Ale hlavně to nenechat zdechnout. Zaphiel zanedlouho oslaví narozeniny, a já ani nemám poznačené přesné datum — jen že to bylo v dubnu 2005 (po menším průzkumu vše nasvědčuje, že to datum bylo 26.4.2005), co spatřil světlo světa. Nebo ho spíše přestal vidět a umřel. Blog oslaví v březnu tohohle roku narozeniny páté, což je nejen blíže, ale taky kulatější. Co s tím? A hlavně nezapomenout na Františka Brambora, nejveselejší část celé mé rádobypisálkovské historie (: (Vidíte, první smajl v celém příspěvku!) To ale vychází až na září, včetně svátku o chvilku pozdějc (4.10.).

Nechť tento příspěvek funguje jako něco ve stylu blacklistu pro mě a announcementu pro vás, fakt nejsem mrtvý, hřbitov není mrtvý, Franta ani Lukáš nejsou mrtví... Jen chudák Zaphiel mrtvý je...


A tak si tak sedím, poslouchám Alestorm a těším se, až se oprostím od své lenosti a začnu zase psát, když mě to tak bavilo (: Bohůmžel, first things first, je zkouškové a učit se fakt mám co... ^^
.: poslal darthzelda 2011-01-20, 12:45:00


KomentářePřidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: