Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2010-05-22

A sedmy den Buh rekl... - plivník
... "Not enough mana..." To vsak neni muj pripad. Po nejakych... vice nez dvou letech od toho, co Hrbitov zazil aktivni prispivani, snad ani neni mozne, abych nemel mana pool narvany k prasknuti. Taky ze jsem si ji ukladal i do lahvi, pro jistotu - to aby hned tak nedosly. Tak uvidime.
Dlouhy perex, jen co je pravda. A taky ze to pravda je. Ten "vtipek" uz sice neni dvakrat nejnovejsi a taky uz je to opravdu dlouho, co jsem praktikoval nekromancii, nicmene oboji jsou jen male problemy, kdyz jedine, co stoji v ceste, je... vlastne ani router ne, ten je jenom po ceste.

Premyslim, co vlastne s hroby udelam. Stripky ze zivota meho? Nebo tech ostatnich? Pocinaje Zaphielem, pridavaje Lasicku nebo... jak se vlastne vsichni jmenovali? Vsecko rozepsane mam po ruce, vsecko pekne po jedne kupe — a hned nekolikrat, aby se to neztratilo. Nevim, mozna oboji, mozna jenom jedno, na stridacku nebo dohromady, kazde slovo z jineho zivota...

A možná bych mohl zkusit psát i s diakritikou (:

Co plánuju? Chci se aspoň trošku podívat na zoubek pár indie hrám, vyzdvihnout pár anime seriálů, začít znovu psát, reorganizovat hřbitov a možná... jednou možná i koupit doménu, jestli mě napadne nějaké dobré jméno. K tomu občas záblesky života, něco co se nevejde do teidu, nebo to, co bude od podstaty věci patřit sem, a ne do doupěte Dvou Vlků.


A stejně si myslím, že to pištění ve starých bednách je nějaký zvrácený způsob hypnózy....Chtěl jsem tady dát nějaké úžasné motto, ale na žádné jsem nepřišel... Takže první fail nové éry (:
.: poslal darthzelda 2010-05-22, 23:55:00


Komentáře

(Bayii - Mail - WWW) Vloženo 07.06.2010, 21:57:47
Dobře, jen mě to tak napadlo :o)

(Zelda - Mail - WWW) Vloženo 07.06.2010, 08:25:39
Nechal bych je jak jsou, blogy by se nemely rusit, myslim si.

(Bayii - Mail - WWW) Vloženo 04.06.2010, 13:14:29
Budou Dva vlci ještě fungovat? Nebo je pošleme do věčných lovišť...Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: