Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2007-11-18

Ambivalent Trilogy tour 2007
aneb kdo tam nebyl, ten o hodně přišel...

V osm jsem vlezl do Prostoru, čekajíc na El, která měla klasicky zpoždění. Pak se objevili Franta s Kačkou, tak jsem s nima chvilku kecal a začli hrát Dissolving of Prodigy. Přešli jsme tedy do publika a dívali se, jak to hrajou... První album prý v roce '92, což je dva roky po mém narození. Dokonalý výkon, z něhož nejlepší byla asi hra na dvě flétny (jedním člověkem). Prostě nářez.

Během DoP dorazila El, tak jsme se přivítali a sledovali. Po skončení Franta někam odběhl a já představil El Kačce — byly ze sebe nadšené (: Kecali jsme a kecali, mezitím přišel František a tak jsem seznámil i ty dva. Samozřejmě, že jsem byl vytažen na něco ostřejšího s citrónem, přípitek zněl "Na Vesnu.." A potom začala Memoria.

Tuhle část večera/noci jsem si obzvlášť užil, i když ne nejvíce. Výkon úžasný, jako pokaždé co jsem je viděl. Po vystoupení jsme se s El a Kačkou shodli, že poslední tvorba je přeelektrizovaná a nejlepší je "The Timelessness". Po krátké mezipauze, ve které jsme shlédli fotky z Peťuliny schlussky skryté v Eliném mobilu začali hrát Euthanasia.

A to byl teprv ten správný nářez. Vůbec nevím, jak to popsat — snad jen že na to pařil i František — a to se prostě musí vidět (Vidíš, Pulinho? Viděl bys, jak paří Brambor.) Dokonce znal většinu textů, některé prý překládal..

Po Euthanasii jsme, bohužel, museli s El vypadnout, takže jsem se rozloučili s Frantou a Kačkou a vyrazil směr dopravní prostředky. Sice jsme vynechali Everlasting Dark, což nosí smůlu(myslím vynechání poslední kapely), ale jinak to nešlo — nestíhali bychom.. Odprovodil jsem El kousek směrem k Elektře a vrátil se na Sýkorák.. Jak si tak čekám na zastávce, Franta s Kačkou (: Málem jsem jel k nim, což jsem ovšem opět zapinkal, tak snad příště..

Jakmile jsem vystoupil z trolejbusu věděl jsem, že je cosi špatně. Okamžitě po výstupu z autobusu jsem zjistil co — málem mi explodoval močový měchýř.. Ale úleva to byla pořádná...


Na závěr snad jen: Všichni, kdo měli jít a nešli, o hodně přišli. A teď nemluvím jen o pařícím Františkovi.
Kdysi jsem si dal slib — nikdy nevynechám koncert proto, že se mi nechce. Dnešek mě v tom utvrdil — a to samé doporučovala i Kačka.
Chtěl bych poděkovat El, že přišla a Frantovi s Kačkou za skvělou společnost. Kačce za plno rozumů, které mi bezpochyby nejednou pomůžou a taky za pár historek, které rozveselily už tak povedený večer.
.: poslal darthzelda 2007-11-18, 0:58:00


Komentáře

(Bayi - Mail - WWW) Vloženo 20.11.2007, 15:40:37
Tak Ti pěkně děkujem...;o)

(Já - Mail - WWW) Vloženo 19.11.2007, 21:41:03
Bože:D jako 10leté děti:)

(jordan2delta - Mail - WWW) Vloženo 19.11.2007, 20:55:23
uz toho mam fakt dost! nikdo se na tebe nevykaslal! ja ti nerikala ze tam pujdu, a za to, ze sme te pozvali se ti opravdu omlouvat nebudu!!! Lukas rikal ze tam nejdes, tak sme mysleli, ze za nama prijdes abys nesedel doma!!aaaaarrrrrrgh (btw, po tomhle uz nepocitam s tim, ze bys se mnou na neake skacko sel, bohuzel)

(Bayi - Mail - WWW) Vloženo 18.11.2007, 18:18:32
Někteří chtěli, leč nemohli... Ale věř, že ač jsem byla za horama v Polsku, myslela jsem na Vás (a tiše záviděla)...=o)

(DarthZelda - Mail - WWW) Vloženo 18.11.2007, 11:50:45
To jsem si říkal taky, po tom, co se na mě všichni vykašlali (Někteří stylem: \"Kdyžtak přijď k Martě, jsme tu všichni.\") A užil jsem si to jako nikdy nic..

(PuleCZek - Mail - WWW) Vloženo 18.11.2007, 11:38:45
Ja fakt nemel naladu. Sice bych aspon poznal El-Brambora (coz puvodne nebylo jiste), ale jinak bych si to stejne asi moc neuzil.Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: