Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2007-11-17

Jít či nejít? - plivník
"Jít sám nebo nejít vůbec?"
Takovýto status jste u mě mohli vídat celý dnešní den, tedy tehdy, kdy jsem se objevil na ICQ. Čehože se to vůbec týkalo?

Kdysi dávno (dva týdny? čtyři týdny?) jsem objevil na stránkách RC Prostor-Tančírna, že dnes (tedy den po mén odloženém/zrušeném koncertě) vystoupí na pódiu dvě skvělé kapely a další dvě, jejichž jména jsem koutkem mysli přibral...

Jde o Memorii (kterou už jsem sice viděl, ale pokaždé se mi to líbilo), Euthanasii (kterou bych chtěl vidět), Dissolving of Prodigy a Everlasting Dark.

A chyták?
Ten je v tom, že ač jsem o tom mluvil sakra hodně dopředu a existovalo celkem dost lidí, kteří by se mnou šli, dneska se zjistilo, že vlastně nikdo nemůže/nemá čas/nechce se...

PuleCZek sice od začátku říkal, že je to dost peněz (100,-), ale taky říkal, že by šel. Dneska? "13:03:58: Hmm... popravdě se mi moc nechce..."
Kuře? Ten bastard mi do dneška tvrdil, že jede na Wahoj... A pak pro změnu nedostane peníze.. Na můj včerejší koncert by je ale určitě dostal, že?
Jana? Prý když s ní potom někdy zajdu na skáčko, tak jo. "Jdes teda se mnou? (:" "Ne ale jestli chces, prijd k Marte. Jsme tu vsichni." "Tak si to uzijte" Nevím sice, kdo byli všichni, ale opravdu mě to neláká...
Květuš? Ta jediná by se mnou šla — jenomže jsem to zapinkal pro změnu já — za což se omlouvám...
Adélka? Věřím, že by šla, kdyby nebyla s Dividlem — a tu chápu, jako jednu z mála..
Bayii? Ta je za horama a nemůžu jí nic vyčítat, ani bych nechtěl.. Věřím, že by šla, kdybych jí řekl a kdyby tu byla (: A za to jí děkuju =o***

Zapomněl jsem na někoho? Ozvěte se...

A jak to tedy dopadlo? Za necelou půlhodinu se zvedám a jedu na koncert — překonám svůj strach z cizích lidí a i strach ze samoty... A užiju si to, na to vemte jed.


Poté, co jsem tohle dopsal, mi přišla SMS od El.. Jde se mnou.
.: poslal darthzelda 2007-11-17, 19:01:34


Komentáře

(DarthZelda - Mail - WWW) Vloženo 18.11.2007, 17:55:23
Ještě jednou: Tleskač na Masters bylo jedno z nejlepších vystoupení z celého festivalu. Proč by mě nemohlo bavit ska?
Mám pro Tebe jednu radu: Nikdy neříkej nic, co nemyslíš vážně.

(jordan2delta - Mail - WWW) Vloženo 18.11.2007, 17:47:03
promin, mrzi me to, ale ja ti nikdy neslibila ze s tebou pujdu..a s tim skackem sem to nemyslela vazne - nebavilo by te to... ;)

(Afro - Mail - WWW) Vloženo 18.11.2007, 15:27:42
To je vtipné, všechno vždycky skončí dobře!Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: