2006-04-7
sedmý den & poslední den doma...zítra odjíždím na lyžák... Vílo, chci Ti tady aspoň něco nechat... budu Ti volat... a... miluju Tě... Tvůj deník se u mě má dobře, dokonce do něj i píšu... i když je zítra teprv půlka "čekací lhůty", nemůžu se dočkat... aspoň až uslyším Tvůj hlas... miluju Tě.....
.: poslal darthzelda
2006-04-7, 21:35:00
Komentáře
Přidání komentáře...

