Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2006-04-7

sedmý den & poslední den doma...
zítra odjíždím na lyžák... Vílo, chci Ti tady aspoň něco nechat... budu Ti volat... a... miluju Tě... Tvůj deník se u mě má dobře, dokonce do něj i píšu... i když je zítra teprv půlka "čekací lhůty", nemůžu se dočkat... aspoň až uslyším Tvůj hlas... miluju Tě.....
.: poslal darthzelda 2006-04-7, 21:35:00


Komentáře



Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: