Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2012-05-23

Zavřít uzávěr, nalepit popisek a šoupnout do police. - news

To je moje řešení konce bloguje. Starý blog šoupnu do sklenice, zaliju takoovu tou věcí, kterou se konzervujou oči, ruce, pokažené lidské plody a vůbec, a nechám ho stát tak jak je (teda trochu nazelenale, bo takovou nějakou barvu má ta kapalina, ne?) na věky věků. Stejně už nebloguju, a když se blogovat zase rozhodnu, tak to holt udělám celé znovu a možná i s čitelnějším vzhledem.

Jak se dá všimnout, přibyly nějaké nové články — jsou to rozepsané věci, které jsem vyhrabal z hlubin rozepsaných. V té době jsem si je nedovolil nebo nechtěl publikovat, ale radši než aby zmizely, tak si je tu pěkně vystavím. Kdyby někdo něco z toho poznal, uvědomte si, že je to opravdu dlouho.

Takže... nashle? Zatím asi spíš sbohy. Kdybyste mě z jakéhokoli důvodu hledali, tak mě můžete najít na doméně povale.cz, a to jak stránky, tak mail ve formě koše — pište kamkoli chcete.

2011-04-19

Zlatá brána otevřená... - news
...do hřbitova navedená.
A na hřbitově někdo zametal! Probral se odkazy - něco vyházel, něco nechal. Trochu přemýšlel, rozhodně u toho ale nespěchal. Až to vymyslel.

Celý příspěvek

2009-01-7

Tímto žbleptem... - news
.., bych chtěl dát vědět moderátorům GameParku, že tento blog doopravdy patří uživateli s nickem <--OnTheEdge (: Děkuji mockrát (:
.: poslal darthzelda 2009-01-7, 14:17:00, Komentáře (0)


2008-06-17

Two Wolves - news
... have their own blog (: find it at two-wolves.blogspot.com

Celý příspěvek

2007-11-1

Fórum - news
Dneska jsem opět, na popud Květuš, zavítal na své staré, dobré fórum. A celkem mě rmoutí, že tak "krásně" umřelo... Proto.. Pokud sem chodíte trochu častěji, zajděte tam, registrujte se, napište mail a já vás aktivuju...
Diskuze by se mohla rozvinout co nejdříve, stačí, když se budete snažit... Klidně začněte bramborem nebo cokoli, jen... Pomožte mi ho zdvihnout z prachu zapomnění...
Díky moc...
.: poslal darthzelda 2007-11-1, 22:27:00, Komentáře (1)


2007-10-7

Supernatural Sk/Cz fanlist - news
Patříte k fanouškům seriálu Supernatural(třetí řada ve vysílání, u nás pod názvem "Lovci duchů" odvysílána jedna) a jste z Česka nebo ze Slovenska?(což asi jo, jinak byste si ten článek nečetli) Pak čtěte dále (:

Celý příspěvek
.: poslal darthzelda 2007-10-7, 22:52:00, Komentáře (0)


2007-09-28

Vzhled blogu - news
Milí a drazí přátelé, pravidelní návštěvníci blogu i ti, co jsou tu poprvé - potřebuju po vás odpověď na vcelku jednoduchou otázku: jak se vám líbí vzhled mého blogu? Nemyslím tím výběr barev - ty asi nezměním, určitě ne černý podklad, ale slazení barev, "logo", motto, menu atd...

Za každý komentář budu velice vděčný...


2007-06-13

Song of the Week - news
Dostal jsem se ke kompu a dostal jsem nápad. Co takhle přesunout všechny SotW někam jinam, odkud jenom tak nezmizí, bude k nim přístup 24h denně a budou se dát stahovat maximální možnou rychlostí? Tak jsem je hodil na EDisk.

Celý příspěvek

2007-01-24

Pár newsek... - news
...čili keců do blba.
Za prvé: napadl ten bílý hnus, který jsem ještě ráno měl rád, takže jsem změnil vzhled zpátky na zimní. Zas takové peklo tu není, aby roztál.

Za druhé: stojím před celkem... ano, dalo by se říct závažným rozhodnutím:
a) psát sem každý den každou kravinu, která mě napadne
b) psát jednou za čas něco hodnotného(nějaký článek o seriálu, skupině, nějakou povídku nebo jiný hnus)
c) vysrat se na to
Nečekám, že mi s mým rozhodováním pomůžete, ale poradit byste mohli. Přece jenom to nedělám jenom pro sebe... I když....


2007-01-20

Portál na fóru - news
Ano, ano. Vím, že na fórum nikdo nechodí, ale to mi nezabrání si s ním hrát. Dneska ráno jsem přidal jednu vychytávku - Portál. Adresa zůstává stejná(darthzelda.freehostia.com). Těším se na vás...


2. soutěž - newska #2 - news
Kvůli nízké účasti soutěž opět prodloužena... Tentokráte do konce měsíce.

Kompletní info TADY