Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2012-05-23

Zavřít uzávěr, nalepit popisek a šoupnout do police. - news

To je moje řešení konce bloguje. Starý blog šoupnu do sklenice, zaliju takoovu tou věcí, kterou se konzervujou oči, ruce, pokažené lidské plody a vůbec, a nechám ho stát tak jak je (teda trochu nazelenale, bo takovou nějakou barvu má ta kapalina, ne?) na věky věků. Stejně už nebloguju, a když se blogovat zase rozhodnu, tak to holt udělám celé znovu a možná i s čitelnějším vzhledem.

Jak se dá všimnout, přibyly nějaké nové články — jsou to rozepsané věci, které jsem vyhrabal z hlubin rozepsaných. V té době jsem si je nedovolil nebo nechtěl publikovat, ale radši než aby zmizely, tak si je tu pěkně vystavím. Kdyby někdo něco z toho poznal, uvědomte si, že je to opravdu dlouho.

Takže... nashle? Zatím asi spíš sbohy. Kdybyste mě z jakéhokoli důvodu hledali, tak mě můžete najít na doméně povale.cz, a to jak stránky, tak mail ve formě koše — pište kamkoli chcete.

Probuzení... - plivník
...přišlo náhle, o to bolestivější bylo. No, možná ne bolestivější, ale postupně, asi od desíti (kdy jsem teda laskavě vstal) na mě začaly padat všecky možné odložené povinnosti.
(originální timestamp 2010-05-19, 14:37)

Celý příspěvek

Hlášky či moudra... - plivník
... sesbírané za poslední... dobu...
(originální timestamp - 2007-12-16, 23:10)
Elrabor: "Ty, Negře, víš, že jsme to s bicíma ještě nehráli, tak zpomal. Zkus hrát chvíli jako běloch.."

ICQ: "Když tak trochu nemám čas, tak asi nemůžu hrát hodně, hm? Já nejsem doma každou chvilku, nehraju od příchodu ze školy do večera...
(...) O tom jsem mluvil... Ono není hezké posmívat se někomu za to, že myslí krom her i na své blízké, na zájmy a na tvorbu...
Hra by měla být odreagování, ne závislost, ne život..."

jindy: "V tom je mezi námi rozdíl (: Já když na první přečtení nemám co napsat, tak se nesnažím mermomocí něco vymyslet, víš? (:"

Ze seriálu Reaper:
Sam: "Fajn, takže kde je duše?"
Ďábel: "Nejsem Google, Same."
Sam: "No, nemáte dole v Pekle poskoky, kteří sledují ty duše, které nedávno utekly? Nevím jak to funguje. No tak."
Ďábel: "Poskoci. Víš kdo pracuje v mojí ústřední kanceláři? Kancelářské krysy. Nesnášejí mě. Nesnášejí svojí práci. Mám štěstí, když ráno dostanu svojí kávu."

O Halloweenu:
Sam: "Myslel jsem, že budete milovat tuhle část roku."
Ďábel: "Bytostně ho nenávidím. Když to býval starověký
keltský svátek Samhain... To — to byla dovolená. Mrtví vstávali ze svých hrobů... Ničili úrodu, páchali škody. Dobré časy."
Sam: "Ale teď ho nenávidíte."
Ďábel: "Je to komercionalizace zla."

Ďábel: "Láska? Nic takového neexistuje. Já mluvím o skutečné vášni, touze."
Sam: "Vy si myslíte, že láska neexistuje?"
Ďábel: "Francouzi vynalezli lásku aby dali civilizovanou tvář primárnímu chtíči. Začíná to sladkostmi a srdíčky a diamanty a nakonec to všechno přechází k endorfinům a genitáliím."

O dílech Neila Gaimana:
"Jsou jako černá díra — nepochopené a nepochopitelné. Vtáhnou vás a nepustí, dokud nezaniknou. Černobílé a přesto hrají všemi barvami. Impozantní po všech směrech."

Ozvěny - plivník
(originálně napsáno 2007-12-16, 22:48)

Celý příspěvek