Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2007-10-28

MonstersGame - plivník
aneb "The battle between Vampires and Werewolves"

Celý příspěvek

Sága o bramboru Františku Bramborovi : část desátá - Fr. Brambor
Jubilejní desátý díl nejdelšího výtvoru, do jakého jsem se zatím pustil - ale není poslední! Další budou následovat, i když jich moc nebude.. Chybí přece ponorka a... Ne, zrovna jsem to vymyslel jinak... Snad to nezapomenu... Připomeňte mi nákup, až to budu potřebovat..

Celý příspěvek
.: poslal darthzelda 2007-10-28, 2:17:00, Komentáře (1)


Sága o bramboru Františku Bramborovi : část devátá - Fr. Brambor
Sedl jsem ke klávesnici a řekl jsem si, že prostě nepůjdu spát, dokud to nedopíšu. A Ty jsi mi nevěřila, Verči (:

Celý příspěvek
.: poslal darthzelda 2007-10-28, 0:24:47, Komentáře (2)


2007-10-25

Nebijte mě! - Fr. Brambor
Chtěl bych se omluvit všem, kteří netrpělivě čekají na další pokračování příběhů Františka Brambora - dneska odjíždím na "chatu"(kdo ví kam jedu, ví o čem mluvím) a tak nějak to asi nedopíšu. Další (devátý) díl bude tedy přidán nejspíše až v pondělí...
.: poslal darthzelda 2007-10-25, 7:55:00, Komentáře (1)


2007-10-23

Sága o bramboru Františku Bramborovi : část osmá - Fr. Brambor
Poslouchejte pověst o dvou mocných bramborech, Františkovi z Bramborova a Lukáši z Lolkova. Osmá část jejich dobrodružství se právě otevírá.

Prostřední část (to poznáte) nějak nechtěla jít sama, omluvte její zhoršenou kvalitu, prosím... A užijte si osmý díl ságy, která by nemusela mít konec...

Celý příspěvek
.: poslal darthzelda 2007-10-23, 8:18:00, Komentáře (2)


2007-10-22

Profil z MonstersGame - plivník
Po dlouhé době jsem se vrátil ke hraní MonstersGame - a kupodivu mě to chytlo stejně rychle, jako posledně opustilo. V podstatě to nezabírá žádný čas navíc - pokud trávíte na kompu aspoň dvě hodiny denně, nejlépe surfováním.. Ale o MG jindy. Vytvořil jsem si postavu, jejíž RP příběh navazuje na Razielův (nevím, jestli víte, kdo je Raziel a jestli víte nevím, jestli myslíme toho stejného). De facto je to Razielův pokrevní potomek, v jehož žilách koluje krev klanu Malkaviánů...

Celý příspěvek

Zásah shůry - plivník
Tož jsem tak jednou cvičil na housle. A to by nebylo ono, kdyby se mi s nima zas něco nestalo (minule spadnutá duše, jestli si pamatujete). Jenomže tentokrát to byl spadnutý smyčec, jehož pád následovalo rozlomení v jeho horní části (známé též jako špička), což mi zamezilo v dalším cvičení na tak dlouho, než seženu nový. Normálně (kdyby mě do cvičení někdo nutil) bych to bral jako krásné uvolnění anbitého odpoledne, ale vzhledem k tomu, že za necelý měsíc (!) mám svůj historicky první koncert s kapelou a tímto nástrojem v ruce, jímá mě strach... Snad zítra nějaký seženu, když už jdu k tomu houslaři, znovu..


2007-10-18

Sága o bramboru Františku Bramborovi : část sedmá - Fr. Brambor
Čtvrtek je tady a s ním nový díl oblíbené ságy, trochu kratší, ale snad neméně zajímavý (:

Celý příspěvek

2007-10-15

Pozvánka - plivník
Dne 24.11. v 19:00 se v karvinském Hard Cafe koná koncert pěti více-méně metalových kapel. Chtěl bych vás tam tímto pozvat - osobně si myslím, že pět kapel, jejichž jména nejsou tak docela neznámá, za de facto ldiovou cenu, jakou je 50,- je celkem výhodná investice.

Plakát...


Sága o bramboru Františku Bramborovi : část šestá - Fr. Brambor
Pondělí je tady a s ním nový díl Ságy, temnější než kdy jindy. Občas pokulhává humor, občas teče zelená krev nebo se valí dým zpod helem...
Upozornění: Jakákoli podobnost s postavami žijícími, zemřelými nebo z Pána prstenů čistě náhodná.

Celý příspěvek

2007-10-11

Sága o bramboru Františku Bramborovi : část pátá - Fr. Brambor
Je tady čtvrtek a jak jsem slíbil, tak jsem udělal - pátá část Ságy je na světě (: S ní ovšem přichází otázka, na kterou jsem se ptal některých osobně - nekonečná sága, nebo ukončit?

Celý příspěvek

2007-10-10

První zkouška s kapelou - plivník
proběhla de facto v pohodovém tempu, ale je to teprve náběh na to, co nás čeká - za měsíc premiéra. Zatím nacvičené tři songy skoro dokonale, příští týden další tři a potom ještě dva nové - dopilovat, doladit. Bude to záhul, ale nepochybuju o tom, že to dáme (:

Akorát já toho mám na doma jak.. Hodně (: A to jedu o víkendu pryč - jsem zvědav, jak budu stíhat (: Zkrátka a jednoduše - držte palce (:


2007-10-8

Uzávěrky - Fr. Brambor
Mrzí mě, že se musím takhle omezovat, ale jinak to asi nepůjde (: Rozhodl jsem se stanovit sám sobě uzávěrky série "Sága o bramboru Františku Bramborovi (a jeho věrném příteli a nemenším hrdinovi Lukáši Lilkovi)" - to z důvodu, že jinak to asi nenapíšu xD Tyto budou stanoveny na pondělky a čtvrtky - a když to nebudu stíhat, budu sám sebe mrskat.. Takže počínaje čtvrtkem to začne (:

Dnešek mi ještě musíte odpustit - přece jen potřebuju trochu času na korekturu a taky si musím napsat něco dopředu, kdyby náhodou...
.: poslal darthzelda 2007-10-8, 15:17:00, Komentáře (0)


2007-10-7

Supernatural Sk/Cz fanlist - news
Patříte k fanouškům seriálu Supernatural(třetí řada ve vysílání, u nás pod názvem "Lovci duchů" odvysílána jedna) a jste z Česka nebo ze Slovenska?(což asi jo, jinak byste si ten článek nečetli) Pak čtěte dále (:

Celý příspěvek
.: poslal darthzelda 2007-10-7, 22:52:00, Komentáře (0)


2007-10-4

Sága o bramboru jménem Franta Brambor : část čtvrtá - Fr. Brambor
Sága o dvou hrdinných, čestných ani moc ne, ale zato odvážných bramborech pokračuje!

Celý příspěvek
.: poslal darthzelda 2007-10-4, 22:15:00, Komentáře (3)


2007-10-3

Radost prvního stupně! - plivník
U mě krajně neobvyklý výskyt, pravda (: Dokonce se mi an tváři objevil úsměv, a to bez číkoli pomoci nebo zjevení (: Usmívám se jen tak, sám od sebe (:

Celý příspěvek
.: poslal darthzelda 2007-10-3, 17:29:00, Komentáře (2)


2007-10-2

Franta má svátek! - Fr. Brambor
Už tenhle čtvrtek (: Na plánu je obrovská žranice u nás na patře(tedy logicky jen pro ty, kteří chodí na GH) - na takovém tom topení, které každou přestávku zabíráme..

Každý nechť donese něco dobrého(chipsy, tyčky, pití) - kdo nedonese neslaví. Taktéž budu podepisovat kopie textu, ovšem donést si je musíte sami ^^

Snad se oslava vydaří, i když jsem vám teď přinesl dvojí čekání - na čtvrtek a na nový díl (:

POZOR! : Nové info tvrdí, že většina osazenstva jede ve čtvrtek do Vídně. Z tohoto důvodu se party odloží nejspíš na pátek, ovšem ti, kteří zůstanou, si můžou užít už ve čtvrtek(já taktéž zůstávám, takže..)

POZOOOOOOR!!! :
Party je, díky nepřítomnosti některých jiných osob v pátek, už ZíTRA o velké přestávce na našem topení.. Snad se to k těm, co chcou přijít, nedostane pozdějc...
.: poslal darthzelda 2007-10-2, 21:26:32, Komentáře (1)


2007-10-1

Doufám - plivník
že se mi to zdá, že to není možné. Pak se ale dívám na data a opravdu - je to tak.

Celý příspěvek
.: poslal darthzelda 2007-10-1, 0:00:00, Komentáře (2)