Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy.  --  Massary

2007-09-28

Vzhled blogu - news
Milí a drazí přátelé, pravidelní návštěvníci blogu i ti, co jsou tu poprvé - potřebuju po vás odpověď na vcelku jednoduchou otázku: jak se vám líbí vzhled mého blogu? Nemyslím tím výběr barev - ty asi nezměním, určitě ne černý podklad, ale slazení barev, "logo", motto, menu atd...

Za každý komentář budu velice vděčný...


2007-09-27

Interview s Frantou a Lolkem - Fr. Brambor
Oba jsou to brambory, oba máte rádi, oba mají rádi vás. O kom mluvím? Jistěže o hlavních protagonistech písmenkovitého seriálu "Sága o bramboru Františku Bramborovi" s podtitulem, dostatečně malým, aby se Franta nenaštval: "a jeho verném příteli a nemenším hrdinovi Lukáši Lilkovi".

Podařilo se mi je zastihnout krapet nepřipravené, proto nebudou některé odpovědi možná dávat smysl. A totéž platí o mých otázkách - zastihli mě krapet nepřipraveného...

Celý příspěvek

2007-09-26

Sága o bramboru jménem Franta Brambor : část třetí - Fr. Brambor
Tak jsem na tom zase "zapracoval", i když psát něco takového snad ani žádnou práci nedá (: Snad se bude pokračování líbit (: A hlavně Tobě, Adíí (:

Celý příspěvek

2007-09-21

Sága o bramboru jménem Franta Brambor : část druhá - Fr. Brambor
aneb To se nám ta krátká povídka rozrostla, no ne?
Pasování na ságu proběhlo samovolně a v mé hlavě. Snad to ale bude stát za to (: A až Gogy zmerčí, že mu kradu jméno, asi mě ubije. Adíí, ne že mě práskneš!

Celý příspěvek

2007-09-18

Takže (: - Fr. Brambor
aneb jak to vlastně všechno dopadlo?

Celý příspěvek

2007-09-17

Poof! - plivník
.. aneb "A jak Ty se teď vlastně máš, Zeldo?"

Celý příspěvek